Leading of 7 in 1 keyboard cleaning brush, liquid stain remover, shoe cleaning cream with sponge, advanced teeth whitening strips, shoes cleaning cream and silicon bath body brush from Surat.









₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Bristle Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Design | plain |
| Input Voltage | 5 Volts |
| packing type | box |






₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Usage/Application | Domestic |
| Type | Reducing Type |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 120 ml |
| Form | Liquid |
| Shelf Life | 12 Months |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Black |
| Shoe/Sandal Type | Leather |
| Brand | sarvasvaworldwild |
| Packaging Size | 260gm |
| Features | Dirt Removal |







₹ 95 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Warranty | no |
| Item Form | strip |
| Product Benefits | Whitening |
| packing type | box |







₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | white |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Packaging Type | box |
| shape | round |
| Usage/Application | home |

₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | Medium |
| Usage / Application | For Body |
| Material | Silicon |
| Brand | SARVASVA WORLDWIDE |








₹ 580 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 2 kg |
| Function Type | Fully Automatic Top Load |
| Product Dimensions | 12D x 8W x 12H Centimeters |
| Special Feature | Auto Restart, Waterproof |
| Item Weight | 149 Grams |
| colour | multicolour |









₹ 50 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Kg |
| Adhesive Chemistry | PU |
| Surface Type | Stone |
| Water Resistance | Interior Damp |
| Packaging Size | 1 kg |
| Open Time | 20-30 min |
| Application Method | Cartridge Gun |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Packaging Type | Bucket |
| Application Industry | home |
| Item dimensions L x W x H | 16 x 8 x 7 Centimeters |










₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Multicolor |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |
| brand | sarvasva worldwide |
| material. | cotton |








₹ 12 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | ABS |
| Usage/Application | Kitchen |
| Mount Type | Deck Mount |
| colour | multicolour |










₹ 285 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | ABS |
| Color | White |
| Brand | sarvasva worldwide |
| shape | round |
| warranty | no |
| pettern | plain |
| packing type | box |










₹ 50 / BottleGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Bottle |
| Packaging Type | Bottle |
| Color | Blue |
| brand | sarvasva worldwide |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |








₹ 48 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Kg |
| Color | multicolour |
| Material | Polyester |
| Rope Shape | Round |
| Packaging Type | Roll |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |
| brand | sarvasva worldwide |






₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Grey |
| Bristle Stiffness | medium |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |
| brand | sarvasva worldwide |










₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Rubber |
| Packaging Type | BOX |
| DESIGN | SIMPLE |
| PETTERN | PLAIN |
| BRAND | SARVASVA WORLDWIDE |
| SIZE | MEDIUM |
| GENDER | FEMALE |
| COLOUR | MULTI COLOUR |








₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Packaging Size | 500ml |
| Surface Of Application | plastic |
| Packaging Type | box |
| Brand | sarvasva worldwide |
| item weight | 150 grams |








₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | LxWxH 22 x 17.5 x 2 Centimeters |
| Brand | SARVASVA WORLDWILD |
| Usage/Application | Professional |
| colour | multicolour |
| gender | unisex |
| features | clearing mat |








₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Packaging Type | Can |
| Weight | 250 gm |
| Usage/Application | domestic |
| colour | multicolour |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India















