Leading of 3d shiv crystal ball light, love crystal night lamp, 3d radhakrishna swing crystal ball light, 3d crystal ball night lamp, crystal table lamp and 3d crystal ball night light from Surat.










₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Ball Diameter | 6 cm |
| Power Source | USB |
| Color | Warm White |
| Wattage | 10 |
| Material | Crystal |
| Design | Saturn |





₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Ball Diameter | 6 cm |
| Power Source | USB |
| Color | Warm White |
| Wattage | 10 |
| Material | Crystal |
| Design | Dolphin |







₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Ball Diameter | 6 cm |
| Power Source | USB |
| Color | Warm White |
| Material | Crystal |
| Design | Solar System |







₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Ball Diameter | 6 cm |
| Power Source | USB |
| Color | Warm White |
| Wattage | 10 |
| Material | Crystal |
| Design | Moon |







₹ 156 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Design | Diamond |
| Color | Multicolor |
| Usage | for Home |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Lamp Body Material | Crystal |
| Weight | 380 GM |




₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Wattage | 0.5W |
| Material | Crystal |
| Adjustable Brightness | yes |
| Usage/Application | night lamp |
| colour | multicolour |
| type | 3D |










₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size/Dimension | 6 CM |
| BRAND | SARVASVA WORLDWIDE |
| Usage/Application | home,hotels,hostels |
| PACKING TYPE | BOX |
| Product Type | NIGHT LAMP |
| SHAPE | ROUND |
| Material | Glass |









₹ 125 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Controller Type | Buttons |
| Number of Colors | 8 |
| Power Source | Battery Operated |
| Adjustable Brightness | Yes |
| 360 Degree Rotation | Yes |
| type of lamp | star master lamp |
| material | plastic |
| packing type | box |
| shape | round |
| brand | sarvasva worldwide |












₹ 235 / PieceGet Latest Price
| Size | 18 cm |
| Number of Colors | 7 |
| Controller Type | Remote |
| Power Source | USB |
| Base Material | Wood |
| Adjustable Brightness | Yes |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India







