Our product range includes a wide range of 35 cm slim floor wiper.









₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Usage Area | Bathroom, Hotel, Home Floor, Hospital |
| Material | Rubber |
| Blade Width | 35 cm |
| Size | 12 inch |
| Handle Length | 90 cm |
| Blade Material | Silicone |
| Handle Material | Plastic |
| Head Material | Plastic |
| Wiper Floor Squeeze Size | 35 cm |
| Rod Length | 110 cm |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India