Offering you a complete choice of products which include gel arch support, pepper grinder machine, paint zoom handheld electric spray gun kit spray gun tool, led magnetic pickup tool, adjustable wrench short shank and multifunction stainless steel wire stripper.








₹ 40 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 pair |
| Material | Gel |
| Color | blue |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Packaging Type | box |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |



₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| Color | Black |
| Usage/Application | home |
| pettern | plain |
| design | simple |
| packing type | box |
| warranty | no |



₹ 920 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Power rating | 400 W |
| Cup capacity | 900 ml |
| Max flow rate | 250 ml/min |
| Voltage | 220 V |
| Spray pattern | Horizontal |
| Paint type | Primer |
| Material | plastic |
| Nozzle | Double Nozzle |
| Color | multicolour |
| type | spray gun |







₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Color | BLACK |
| Finishing | GLOSSY |
| Length | LxWxH 19 x 2 x 1.5 Centimeters |
| Item Weight | 80 g |








₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | INDUSTRIAL |
| WARRANTY | NO |
| PETTERN | PLAIN |
| DESIGN | SIMPLE |
| PACKING TYPE | BOX |










₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Overall Length | 8 Inch |
| Material | Carbon Steel |
| Color | White |






₹ 260 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| packing type | carton |
| pettern | plain |
| design | simple |
| warranty | no |
| packing type | box |








₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Color | multicolour |
| machine type | manual |
| warranty | no |
| pettern | plain |
| design | simple |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India






