Prominent & Leading from Surat, we offer square ice cube tray, ice stick tray, mini ice cube tray, square ice cube tray with lid, 15 cube square ice tray and big ice cube tray.









₹ 27 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 624 Piece |
| Tray Material | Silicone |
| Cubes Per Tray | 24 Cubes |
| Cube Shape | Square |
| Material | Silicone |
| Color | multicolour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| design | simple |
| shape | square |







₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Tray Material | Silicone |
| Cubes Per Tray | 10 |
| Cube Shape | sticke |
| Material | Silicone |
| Color | multicolour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| desing | simple |
| pattern | plain |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Tray Material | Silicone |
| Cubes Per Tray | 160 cubes |
| Cube Shape | Square |
| Material | Silicone |
| Color | multi colour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| pattern | plain |
| design | simple |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 624 Piece |
| Tray Material | Silicone |
| Cubes Per Tray | 24 Cubes |
| Cube Shape | Square |
| Material | Silicone |
| Tray Color | Multicolor |
| With Lid | With Lid |
| Color | multi colour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| pattern | plain |
| design | simple |










₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cubes Per Tray | 15 cubes |
| Cube Shape | Square |
| Tray Color | Multicolor |
| Color | multicolour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| material | silicone |
| pattern | plain |
| design | simple |









₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cubes Per Tray | 6 Cubes |
| Cube Shape | Square |
| Tray Color | Multicolor |
| Color | multi colour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| material | silicone |
| design | simple |
| pattern | plain |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cubes Per Tray | 4 Cubes |
| Cube Shape | Square |
| Tray Color | Multicolor |
| Color | multi colour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| material | silicone |
| pattern | plain |
| design | simple |









₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | multicolour |
| Brand | sarvasva worldwide |
| design | simple |
| pattern | plain |
| cube shape | hexagon |
| material | silicone |









₹ 43 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | sarvasva worldwide |
| packing type | box |
| material | silicon |
| warranty | no |
| pettern | plain |

₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Silver |
| Brand | SARVASVA WORLDWIDE |
| Packaging Type | BAG |
| Size | 16L x 11W x 4H Centimeters |
| MATERIAL | silicon |






₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Color | Multicolor |
| Brand | SARVASVA WORLDWIDE |
| Size | 16.5-16.5 cm |
| Material | PLASTIC |
| Packaging Type | BAG |
| Shape | ROUND |
| Usage/Application | ICE CUBE |

₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Packaging Type | box |
| pettern | plain |







₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Silicone |
| Color | multicolor |
| Packaging Type | box |
| Brand | sarvasva worldwild |

₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Packaging Type | BOX |
| MATERIAL | SILICONE |
| Machine Body Material | PLASTIC |
| Usage/Application | HOME |
| PETTERN | PLAIN |
| SHAPE | HEART |
| COLOUR | MULTICOLOUR |








Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Ice Type | Cube |
| Production Capacity | 20 kg/day |
| Storage Capacity | 2 kg |
| Cooling System | Air cooled |
| Machine Type | Modular with bin |
| colour | blue |
| Weight | 250 g |
| Item Dimensions LxWxH | 14x14x20 cm |
| packing type | box |
| material. | silicone |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India










