We are a leading of hair oil applicator, transparent water bottle 2000ml (set 3), 3pcs 60ml travel bottles, round water dispencer, plastic pill bottle and bracket mobile holder from Surat, India.











₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 10 ML |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Neck Diameter | 18 mm |
| Product Dimensions | 8 x 4 x 4 cm |
| WEIGHT | 99 g |









₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 2000 mL |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Bottles |
| Packaging Size | 2 L |








₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Silicon |
| Brand | SARVASVA WORLDWIDE |
| COLOR | MULTICOLOUR |
| SHAPE | ROUND |
| WARRANTY | NO |
| PETTERN | PLAIN |
| DESIGN | SIMPLE |








₹ 125 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Type of Water Dispenser | Top Load Water Dispenser |
| Usage/Application | ANY WEAR |
| Color | SILVER |
| Installation Type | upper bottrl |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Material | Plastic |
| FUNCTION | MANUAL |








₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| brand | sarvasva worldwide |
| pettern | plain |
| design | simple |
| packing type | box |
| warranty | no |






₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| COLOUR | MULTI COLOUR |
| BRAND | SARVASVA WORLDWIDE |
| PATTERN | PLAIN |
| DESIGN | SIMPLE |
| WARRANTY | NO |








₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 2000 mL |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Bottles |
| Packaging Size | 2 L |







Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1 L |
| Set Of | Set of 3 |
| Bottle Shape | twist |
| Cap Type | Screw Cap |
| Body Design/Finish | Transparent |
| MATERIAL | PLASTICK |
| COLOUR | MULTI COLOUR |
| PACKING TYPE | BOX |
| BRAND | SARVASVA WORLDWIDE |
| DESIGN | SIMPLE |





Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 3 l |
| Brand | sarvasva worldwide |
| Material | Plastic |
| Type | Insulated |
| Inner Material | Plastic |
| Tap Included | Yes |
| Shape | Round |
| BRAND. | SARVASVA WORLDWIDE |
| COLOUR | MULTI COLOUR |
| PACKING TYPE | BOX |









Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | plastic |
| brand | sarvasva worldwide |
| packing type | box |
| shape | square |
| design | simple |
| pattern | plain |







Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| colour | multi colour |
| packing type | box |
| pattern | plain |
| design | simple |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India









