Leading of black geomatric wallpaper, brown marble foil paper, pink marble foil paper, aluminum gold foil sticker karkari and pista marble foil paper from Surat.








₹ 120 / sq ftGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Material | PVC |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Waterproof | Yes |
| Place of Use | Living Room |
| Usage/Application | Home |
| Surface Type | Glossy |
| Color | Black |
| Roll Length | 500 cm |
| Roll Width | 45 cm |








₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| GSM | 60 GSM |
| Adhesive Type | adhesive |
| Material | foil |
| Color | Brown |
| Usage/Application | wall paper |
| Coating | PE Coating |
| Finish | wall paper |
| Features | Oil Proof, Non-Toxic, Waterproof |
| Number Of Sheets Per Pack | 120 |
| Size | 20*600 cm |








₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| GSM | 60 GSM |
| Adhesive Type | Self-Adhesive |
| Material | foil |
| Color | Pink |
| Usage/Application | wall paper |
| Coating | PE Coating |
| Finish | wall paper |
| Features | Paintable |
| Number Of Sheets Per Pack | 120 |
| Size | 60*200 |










₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Golden |
| Packaging Type | box |
| Size | 60x200 cm |
| Shape | square |
| Finishing | sogt |
| Usage/Application | home,kitchen |
| Sheet Size | 60*200 |
| Style | wall paper |
| Material | pvc |







₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | pista |
| Packaging Type | box |
| Size | 60x200 cm |
| Finishing | glossy |
| Usage/Application | wall paper |
Hari Krushna (CEO)
Sarvasva Worldwide E-Com LLP
10th Floor, B-1004, Shree Valley Heights, Dabholi Road, Dabholi, Near Swaraj Heights, Dabholi, Surat - 395004, Gujarat, India



